021-74214 :تلفن تماس

دوربین قوی گوشی‌ ها روزبه الکترونیک

دوربین قوی گوشی‌ ها

امروز دوربین قوی گوشی‌ ها باعث شده است تا افراد از استفاده از دوربین عکاسی تا حد بسیار زیادی بی نیاز شوند. گوشی‌هایی با دوربین قدرتمند در برندهای مختلفی مانند آیفون و سامسونگ تولید شده و در اختیار کاربران قرار گرفته که قادر به ارائه تصاویری با کیفیت بسیار بالا هستند. به گفته روزبه الکترونیک لنز دوربین موبایل و قدرت دوربین موبایل دو فاکتوری هستند که در کیفیت عکس‌ها موثرند.

 


قدرت دوربین موبایل

یکی از نکات مهم خریداری تلفن‌های همراه هوشمند، توجه به قدرت دوربین موبایل است زیرا امروزه موبایل‌ها بسیاری از وظایف مانند عکاسی را نیز به خوبی انجام می‌دهند. قدرت دوربین موبایل با توجه به قیمت آن و همچنین برند تولید کننده تغییر می‌کند. به عنوان مثال گوشی‌های هوشمند و نسل جدید آیفون و سامسونگ، از بیش از یک دوربین با کارایی‌های متفاوت برخوردار هستند. باید توجه کرد که در بررسی دقت دوربین گوشی و حجم تصاویر حاصل از آن نمی‌توان تنها به پیکسل دوربین‌ها بسنده کرد و پردازش‌های نرم افزاری پیشرفته نیز عامل مهمی در کیفیت، نور و حجم تصاویر هستند.

 


گوشی‌هایی با دوربین قدرتمند

سامسونگ گلکسیS20 ultra 5G ، هوآوی P40 Pro، اپل آیفون SE 2020 در گروه گوشی‌‌هایی با دوربین قدرتمند قرار می‌گیرند که با بهره‌گیری از تاثیر صفحه نمایش در تصویربرداری و کیفیت فوق‌ العاده لنز دوربین موبایل، تصاویری با بهترین کیفیت را به کاربران ارائه می‌دهند. لنز دوربین موبایل و دقت دوربین گوشی دو عامل موثر در میزان قدرت فیلم برداری نیز هستند و هرچه فاکتورهای ذکر شده به علاوه پیکسل دوربین و پردازش‌های نرم افزاری قوی‌تر باشند، قدرت فیلم برداری نیز بیشتر می‌شود. شرکت روزبه الکترونیک با وارد کردن گوشی‌هایی با دوربین قدرتمند به عاملین فروش خود امکان ثبت سفارش موبایل از معروف‌ترین برندهای دنیا را می‌دهد.


دوربین آیفون یا سامسونگ

در بررسی دوربین آیفون یا سامسونگ نتیجه‌ای که حاصل شد از این قرار است که قدرت لنز دوربین موبایل، میزان پیکسل‌ها و تاثیر صفحه نمایش در تصویربرداری از جمله عوامل مهم در کیفیت و حجم تصاویر ثبت شده توسط دوربین آیفون یا سامسونگ هستند. به گفته کارشناسان شرکت روزبه الکترونیک دوربین گوشی سامسونگ گلکسی S20 Ultra 5G به دلیل برخورداری از دوربین ۱۰۸ مگاپیکسلی با امکان زوم ۱۰۰ برابری و دقت دوربین گوشی قدرتمندترین دوربین موبایل‌ در سال ۲۰۲۰ به شمار می‌رود و گوشی آیفون SE 2020 نیز به علت کیفیت و قدرت تصویربرداری مناسب، یکی از نامزدهای دریافت عنوان بهترین دوربین موبایل بوده است.

موبایل, برند‌های گوشی موبایل

برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانید در ساعات اداری با ما در ارتباط باشید.
پاسخگوی شما هستیم...

. روزبه الکترونیک
Close and go back to page