021-74214 :تلفن تماس

واردکننده و خدمات دهنده انواع تلفن همراه و تبلت

شرکت روزبه اکترونیک اروند در سال 1397 با هدف محصولات با کیفیت به مشتریان تاسیس گردید. از ابتدا با توجه به تخصص، تجربیات و هوشمندی مدیران مجموعه در خصوص این صنعت، هدف واردات کلیه برندهای موجود و حضور جدی در خصوص برند شیائومی بر اساس تحقیقات بازار و نیاز سنجی محقق گردید و توانست سهم قابل توجهی از بازار را به خود اختصاص دهد. مدیران و کارشناسان روزبه الکترونیک مشتری مداری را نه تنها یک هدف بلکه وظیفه ذاتی مجموعه می‌دانند و با همین رویکرد با آماده سازی بستری مناسب از لحاظ فنی و تخصصی و کادری مجرب و کارآزموده خدمات پس از فروشی هم وزن این اقدام پویا و رو به رشد به هموطنان شایسته میهن عزیزمان ارائه نموده که مارا در نیل به اهداف آتی در این راه بی پایان یاری می‌رساند.

روزبه الکترونیک با پشتوانه سالیان سال تجربه در امر فروش و خدمات پس از فروش تلفن همراه،هم اکنون به عنوان یک مرکز مجهز در زمینه واردات، فروش و خدمات پس از فروش تلفن همراه می باشد.
تعهدات اخلاقی و مشتری مداری در کنار مهارت و تجربه شرکت را مفتخر ساخته در ارایه خدمات پس از فروش در سطح استانداردهای جهانی عمل کند.

شرکت روزبه الکترونیک اروند به سبب داشتن سابقه درخشان در زمینه ارائه محصولات هوشمند از برندهای معتبر دنیا، یک مرکز مجهز واردات و خدمات پس از فروش تلفن‌های همراه هوشمند مطابق با استانداردها محسوب شده و آماده همکاری با فروشگاه‌ها و شرکت‌ها در زمینه خرید و فروش محصولات به صورت عمده می‌باشد. شایان به ذکر است که  ادامه فعالیت روزبه الکترونیک بنا بر اصل مشتری مداری مدیون حسن انتخاب و اعتماد شما مشتریان گرامی به این مجموعه بوده است.

برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانید در ساعات اداری با ما در ارتباط باشید.
پاسخگوی شما هستیم...

. روزبه الکترونیک
Close and go back to page